info@atlaspico.com روبروی مارک آنتالیا ، خیابان 470 ، آپارتمان إرکال ، بلوک B ، طبقه سوم ، واحد 15 90-2423249207+

خدمات ما

خدمات ما

اخذ مجوز کار

در این مقاله به مهاجرت از طریق کار در ترکیه می پردازیم تا متقاضیان اطلاعات مورد نیاز را به دست آورند. شرکت اطلس پیکو با داشتن سالها تجربه در زمینه های گوناگون مهاجرتی می تواند در این راه با ارائه مشاوره کنار شما باشد.

اخذ اقامت ترکیه

در این مقاله به موضوع اخذ اقامت ترکیه می پردازیم.توضیحاتی در مورد اقامت توریستی ، سرمایه گذاری ، تحصیلی و کاری و نحوه اخذ این اقامت ها به شما داده شده است. با ما همراه باشید تا این مقاله را با هم مورد بررسی قرار دهیم.

اخذ پاسپورت ترکیه

شرکت اطلس پیکو با کادری مجرب از وکلا و مشاورین برجسته همه روزه پاسخگوی شما برای اخذ پاسپورت ترکیه می باشد. شما می توانید با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت به ترکیه بهره مند گردید.ما در کنار شما خواهیم بود.

ثبت شرکت در ترکیه

ثبت شرکت در کشور ترکیه ، حتماً باید در کنار یک مشاور حرفه‌ای و باتجربه انجام پذیرد. در غیر این‌صورت چنان‌چه به یک سری قوانین توجه نشود ضررهایی (به‌ویژه از لحاظ مالی) برای شما خواهد داشت. در اینجا به این موضوع پرداخته ایم.

سرمایه کذاری در ترکیه

شرکت اطلس پیکو قادر به ارائه مشاوره تخصصی ، برای متقاضیانی ست که قصد دارند در ترکیه سرمایه گذاری کنند. سرمایه گذاری در ترکیه و تحلیل سرمایه گذاری از مهم ترین مباحث سرمایه گذاری خارجی می باشد که باید به آن توجه کرد.

کارشناسی املاک در ترکیه

اگر در ترکیه معامله‌ای انجام دهید و زمان اخذ سند به مشکل برخورد کنید ، حل آن بسیار پیچیده‌ خواهد بود. ما به تمام هم میهنان خود که قصد خرید ملک در کشور ترکیه را دارند ، توصیه می‌کنیم قبل از خرید از اصالت معامله مطمئن شوند.

20

همکاری با شرکت های ساحتمانی

30

پروژه های انجام شده

100

رضایت مندی مشتریان

100

ارائه خدمات به روز

یک پروژه بینظیر در قلب آنتالیا

پروژه Fenix

پروژه Fenix

تماس بگیرید

در حال بروز رسانی سایت هستیم.

پروژه در حال ساخت

2,500,000 تومان

در حال بروز رسانی سایت هستیم.

تست

0